Outsourcing dla firm telekomunikacyjnych

Outsourcing dla firm telekomunikacyjnych

Outsourcing dla firm
telekomunikacyjnych

Nasze działania w tym zakresie można podzielić na dwie kategorie – wsparcie bieżące i strategiczne.
W ramach obsługi bieżącej negocjujemy warunki umów z nadawcami, tworzymy i aktualizujemy dokumenty abonenckie, wspieramy operatorów w konfliktach z kontrahentami i abonentami, realizujemy obowiązki sprawozdawcze, koordynujemy i wykonujemy czynności związane z rozbudową sieci, uzyskujemy warunki techniczne, negocjujemy umowy przebiegu infrastruktury sieciowej, rozwiązujemy bieżące problemy podatkowe, korporacyjne i te z zakresu prawa pracy.
W portfolio naszych usług strategicznych znajdują się pozyskiwanie finansowania na rozwój sieci i akwizycje, usługi doradcze w zakresie dopełniania sieci, obsługa procesu zakupu sieci konkurencyjnych oraz sprzedaży sieci własnej z poszukiwaniem potencjalnych nabywców włącznie, audyty techniczne, podatkowe i prawne sieci, wyceny sieci a także postępowania regulacyjne przed UKE, UOKIK i UODO. Zajmujemy się również reorganizacją grup kapitałowych operatorów w celu uzyskania optymalnej struktury podatkowej i organizacyjnej.
Chętnie podejmujemy się zadań nietypowych i stale poszerzamy portfolio naszych usług, żeby sprostać wymogom zmieniającego się rynku i oczekiwaniom naszych klientów.
Współpracujemy między innymi z KIKE i Fundacją Nasza Wizja. Naszych specjalistów znajdziesz zawsze na wiodących konferencjach rynku telko takich jak Fortel.


Copyright © BrightSpot 2019.
All Rights Reserved.

biuro:
ul. Zwierzyniecka 17/3
31-103 Kraków
e-mail:

info@brightspot.pl

mobile:
+48 12 311 04 42